top of page

עלינו

 

אם עד עתה כל נסיעה משפחתית לחופשה בצפון לוותה בהתלבטות ארוכה בשאלה איפה עוצרים בדרך ליעד, נראה שמצאנו עבורכם את המקום המתאים. מטווח הירי "פורטל" שפועל בקניון ג'י ביקנעם עילית מציע חוויה משפחתית וחברתית מגבשת שלא נחשפתם אליה עד עתה, ומאפשר לכם פשוט להגיע ולהתחיל לירות באופן ספונטני.

"אנחנו מגדירים את עצמנו מטווח מגבש חברים ומשפחה הראשון בישראל", אמרה אלונה בוצ'צקי, הבעלים של מטווח פורטל. "מדובר במקום בילוי שאפשר להגיע אליו עם החברים ועם כל המשפחה, כולל ילדים מגיל חמש שכבר היו אצלנו ונהנו עד לבני 90 שגם כן ירו בנשקים שלנו"

הקהל אוהב האדרנלין, שראה עד עתה סוגים שונים של נשקים בעיקר בסרטים, יוכל להגיע למטווח ולהיחשף למבחר שאין דומה לו בישראל של קרוב ל-20 כלי נשק שונים בהם: קולט, ברטה, קלצ'ניקוב, תבור ועוד.

"כשאומרים לקהל בישראל מטווח אז מה שעולה לו בראש זה מגרש תחת השמש, שמגיעים אליו אחת לתקופה לחידוש רישיון. משלמים, מוציאים מחסנית ומתרגלים ירי וזהו. מקבלים חותמת והולכים", מבהירה אלונה. "אצלנו זה לא המצב. מגיעים אלינו אנשים עם ובלי רישיון נשק, אנשים עם מוגבלויות, אנשים בכיסא גלגלים. יש לנו קשר עם עמותה של ילדי המטופלים בדיאליזה שמגיעים אלינו מדי פעם כדי להתאוורר.

"אנחנו נמצאים בתוך הקניון, במקום ממוזג, מאובטח, מסודר ומאושר על ידי כיבוי אש. אנחנו עובדים עם כל הביטוחים הנדרשים (חשכ"ל), עובדים עם חברות ממשלתיות. יש חנייה בשפע ואפשרויות לאוכל סביב. הכל שונה מההגדרה היבשה של מטווח".

כמו בחו"ל

במידה ונושא הבטיחות מטריד אתכם, אז אין לכם מה לדאוג. כל הנשקים הם מסוג איירסופט, דומים בנראות החיצונית שלהם במדויק לנשק חם. הכדורים שבהם משתמשים הם כדורי פולימר 6 מ"מ שהם בטיחותיים לחלוטין ולכן הנשק לא מוגדר בפועל במטווח "פורטל" כנשק חם ואפשר לתת אותו לכל אחד.

הכניסה למטווח "פורטל" דומה לכניסה לעולם אחר ומעניקה למבקרים תחושה שהגיעו למוזיאון לכלי נשק, שמוצגים על קיר ארוך ורחב במעין תערוכה מהפנטת. מה שעמד מאחורי ההחלטה העיצובית הזאת, לצד המחשבה להעמיד אישה כמנהלת המטווח, היה הרעיון להעביר לקהל המקומי תחושה שאליה הוא לא רגיל.

"אנחנו מציעים מגוון של תרגילים: ירי לעבר מטרות טקטיות (קרטון), תרגילי מהירות שלא מגבילים בתחמושת, תחרויות בין אנשים. זה המרכז של הגיבוש. אתה יכול להתחרות מול המערכת, מול החברים או מול האישה. מול הילדים שלך גם. אפילו אישה בהריון יכולה לבוא ולטווח. 257 ימי הולדת וגיבושי צוות מוצלחים מעידים על האהבה שהמקום שלנו מקבל", הסבירה אלונה בוצ'צקי.

מה הביא אתכם להפוך להיות הבעלים של מטווח?

"התחלנו עם הרעיון אחרי שראינו אנשים שעוברים ליד מטווחים קטנים בקניונים והילד מושך את ההורה פנימה. חשבנו שאפשר לקחת את הסיפור הזה הרבה יותר רחוק. אני, אחרי הלידה, עזבתי את עבודתי בהיי טק ונשארתי בבית. וכאדם מכור לפעילות לא יכולתי לשבת יותר מדי זמן בלי לעשות דבר, אז אחרי שנתיים חיפשתי פעילות והחלטנו לבדוק את הרעיון של בילוי משפחתי ואיכותי שידליק את ההורים ואת הילדים בכל גיל, למשל מטווח".

אלונה ובעלה אורי, שניהם אנשי שיווק וטכנולוגיה, מציעים היום גם מסיבות רווקות, גירושים ואפילו ערב רומנטי. לאחרונה גם הצעת נישואין בוצעה בהצלחה במקום.

"הרבה ילדים עם הפרעת קשב וריכוז באים אלינו, כי לרובה צלפים אי אפשר לשקר. אם אתה רגוע ומרוכז אתה פוגע, אם אתה לא רגוע אתה תפספס. הירי הוא לדעתי מדיטציה לכל דבר", ממשיכה אלונה. "אנשים מביאים לפה ילדים לטיפול כי זה פשוט עובד. אנחנו מחפשים לארח קודם כל משפחות שמחפשות בילוי איכותי עם הילדים בכל הגילים. מגיל 5, דרך גיל 16 ועד גיל 26. כל אחד אצלנו יכול לבחור נשק שמתאים לו. או לבחור בתרגיל אחר. יש כאן הזדמנות גם להורים להציג את היכולות שלהם ולקבל את המחמאות מהמדריכים ומהמשפחה".

אז בפעם הבאה שאתם בדרך צפונה ומחפשים אחר בילוי ספונטני שיביא אתכם לריגוש שכנראה עוד לא חוויתם, תעצרו במטווח "פורטל" ביקנעם עילית. האנרגיה שאיתה תסיימו את הירי תחזיק אתכם ערים להמשך הטיול.

.מטווח "פורטל",  קניון ג'י ביקנעם עלית

 

054-7896361

!תתקשר עכשיו

חוות דעת

עלנו
תגובות
bottom of page